Kontakt

In My Mind Klinika Psychoterapii i Rozwoju to przestrzeń, w której odnajdziesz równowagę psychiczną. Skontaktuj się z naszym zespołem, który pomoże Ci w ustaleniu szczegółów wizyty. Zachęcamy do zadawania pytań, mówienia wprost o swoich potrzebach i oczekiwaniach dotyczących naszej współpracy. Jesteśmy tu dla Ciebie.

 

NASZE DRZWI SĄ DLA CIEBIE OTWARTE

Masz pytania? Napisz już dziś lub skorzystaj z możliwości umówienia wizyty online!

  Imię*

  E-mail*

  Telefon*

  Wiadomość*

  *Pola obowiązkowe
  Skontaktuj się z nami!

  Godziny otwarcia:

  Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 20:00
  Sobota: 10:00 – 20:00

  Zadzwoń do nas: 780 171 535

  Napisz do nas: kontakt@inmymind.pl

  Dojazd

  Gabinety In My Mind mieszczą się przy ulicy Borowej 42. Budynek Kliniki znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w Konstancinie-Jeziornej.

  Znajdujemy się zaledwie 10 minut od Miasteczka Wilanów, dzięki czemu udaje nam się uwolnić od zgiełku miasta. Szczególnie doceniamy spacerową odległość od sąsiadującego Ogrodu Botanicznego. Zachęcamy do uważnych spacerów ścieżkami wiodącymi wśród malowniczej natury przed bądź po spotkaniach w In My Mind.

  Do dyspozycji naszych Pacjentów mamy miejsca parkingowe znajdujące się na terenie Kliniki. Lokalizacja jest również dogodna dla osób dojeżdżających komunikacją miejską. Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok wejścia do Kliniki (autobusy linii 139, 710, 724, 742, 200, 251).

  Dla pasjonatów aktywności fizycznej, poruszających się na rowerach bądź hulajnogach mamy przygotowane odpowiednie stojaki.

   

  Umów się na konsultację