O nas

In my Mind Klinika Psychoterapii i Rozwoju to coś więcej niż miejsce, to przede wszystkim zespół specjalistów, który stworzył bezpieczną, pełną empatii przestrzeń, w której odnajdziesz drogę do osiągnięcia harmonii z samym sobą.
To co utraciłeś lub to czego nigdy nie zaznałeś jest w zasięgu Twoich możliwości. Jeśli pozwolisz, możemy stać się Twoim pierwszym przystankiem na drodze ku zmianie.

ODKRYJ SIŁĘ TERAPII I OSIĄGNIJ RÓWNOWAGĘ EMOCJONALNĄ DZIĘKI NASZEMU WSPARCIU

WITAJ W IN MY MIND.
TWOJEJ KLINICE.

Misją In My Mind jest zapewnienie wysokiej jakości opieki psychoterapeutycznej, opartej na empatii, zaufaniu i profesjonalizmie. Klinika Psychoterapii i Rozwoju powstała w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez naszych Pacjentów, którzy stale inspirują nas do tworzenia przestrzeni, gdzie każdy – niezależnie od rodzaju trudności, doświadczeń czy diagnozy – może otrzymać profesjonalne wsparcie.

NASZE WARTOŚCI

Patrzymy na człowieka jako całość, zwracając uwagę na aspekty psychiczne, emocjonalne i fizyczne. Naszym celem jest zapewnienie nie tylko terapii skupionej na objawach, ale również odkrycia korzeni Twojego cierpienia. Dużą wagę przywiązujemy do prawidłowego diagnozowania i konceptualizowania obszarów problemowych naszych Pacjentów. Zdajemy sobie sprawę, że rzetelnie przeprowadzony proces diagnostyczny jest kluczowy dla skuteczności leczenia i wyboru odpowiednich strategii terapeutycznych. Wierzymy w praktyki terapeutyczne oparte na solidnych badaniach naukowych. Nasz zespół łączy medycynę opartą na dowodach z innowacyjnymi podejściami, tworząc spersonalizowane plany terapeutyczne. W In My Mind kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo, zaufanie, szacunek oraz poufność. Każdy Pacjent traktowany jest z szacunkiem i zrozumieniem, tworząc atmosferę sprzyjającą otwartości i skutecznej psychoterapii.

STREFA DLA CIEBIE

Wierzymy, że psychoterapia rozpoczyna się w momencie przekroczenia progu Kliniki. Podążając za tą myślą zadbaliśmy o wyciszającą atmosferę, która wprowadzi Cię w stan uważności na siebie oraz odprężenia. Stworzyliśmy kameralną przestrzeń In My Mind, w której przed i po sesji będziesz mógł zrelaksować się przy kubku aromatycznej kawy czy herbaty, zapoznając się w międzyczasie z literaturą przygotowaną przez nasz zespół.

Zależy nam, abyś doświadczył chwili tylko dla siebie, by na spokojnie przygotować się na spotkania ze specjalistą. To Twój czas, który możesz wykorzystać dokładna na to czego tu i teraz potrzebujesz. Jeśli masz potrzebę zebrania myśli, wyciszenia emocji lub po prostu ochłonięcia po sesji możesz skorzystać z kącika, który dla Ciebie przygotowaliśmy w przytulnym wnętrzu naszych gabinetów lub jeśli wolisz w kąciku na świeżym powietrzu.

Staramy się dbać o naszych Gości wykorzystując holistyczną orientację, której celem jest zdrowie i dobre samopoczucie psychofizyczne każdej osoby odwiedzającej Klinikę In My Mind.

 

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE

 

Umów się na konsultację