Zespół

Ze specjalistami In My Mind doświadczysz atmosfery wzajemnego szacunku i akceptacji.
Jesteśmy tu, aby wesprzeć Cię na drodze ku wnętrzu siebie. Tworzymy zespół, który z indywidualnym podejściem, troską o Twój komfort oraz dbałością o jakość usług wesprze Cię w tej podróży.

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Jesteśmy tu dla Ciebie

Klinikę Psychoterapii i Rozwoju In My Mind tworzy grono wykwalifikowanych specjalistów z zakresu psychoterapii, psychiatrii oraz szeroko rozumianego rozwoju osobistego (wewnętrznego). Psychoterapeuci współtworzący naszą Klinika ukończyli lub są w trakcie całościowych szkoleń psychoterapii akredytowanych przez Polskie lub Europejskie Towarzystwa. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie pracy klinicznej oraz odpowiednie uprawnienia do świadczenia pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Własny rozwój jest jedną z naszych wartości, dlatego stale podnosimy własne kompetencje poprzez udział w superwizjach indywidualnych i grupowych, a także szkoleniach zawodowych. W naszej praktyce zawodowej stosujemy wyłącznie podejścia oparte na dowodach naukowych (Evidence – Based Practice). 

Jednogłośnie deklarujemy, że przestrzegamy zasad etyki zawodowej. Pacjenci In My Mind mogą mieć pewność, że będą profesjonalnie traktowani, a ich dane osobowe oraz problem zostaną zachowane w tajemnicy. Związani z naszą Kliniką psycholodzy oraz psychoterapeuci pracują metodami wpisującymi się w idee różnych nurtów psychoterapeutycznych. Dzięki takiej różnorodności masz możliwość na bardziej efektywne dobranie sposobu pracy nad mechanizmami podtrzymującymi Twoje problemy. Charakteryzuje nas profesjonalizm oraz wspólna misja niesienia wsparcia osobom, które tego potrzebują. Dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem klinicznym, jednocześnie okazując empatię i zrozumienie dla Twoich problemów. Dążymy do tego, abyś odkrył przyczyny cierpienia i własne mechanizmy, które blokują Ci do osiągnięcia spokoju wewnętrznego i zdrowia psychicznego.

Miejsce w którym pomożemy Ci dokonać zmiany.

Zaufaj, jesteś w dobrych rękach.

Poznaj nasz Zespół

Psychoterapeutka CBT, Psycholog, Założycielka In My Mind.

Psychoterapeutka integracyjna, Psycholog

Psychoterapeutka CBT, Psycholog, Diagnosta

Psychoterapeutka CBT, Psycholog

Psycholog, Psychoterapeuta CBT, Terapia traumy (EMDR), Interwencja Kryzysowa

Pedagog specjalny, Terapeuta pedagogiczny, Terapeuta Integracji Sensorycznej

Psychoterapeutka CBT, Psycholog

Umów się na konsultację